درباره ما

یک زن قوی، همیشه خودش دنیای خودش رو میسازه و باید بیش از هر چیز به خاطر خودش، از سلامتی و زیبایی وجودش مراقبت کنه و سرزنده و با نشاط باشه.

گالری پریا اولین و جامع ترین فروشگاه تخصصی آرایشی بهداشتی است که فعالیت خود را از سال 1394 آغاز کرده است.

گالری پریا نمایندگی رسمی بیش از 100 برند آرایشی بهداشتی و مراقبتی را داراست و تمامی محصولات را بدون واسطه، مستقیماً از تولید کننده اصلی و یا وارد کننده رسمی برند دریافت نموده و عرضه می نماید، به این ترتیب اصالت کالا، قیمت و تاریخ انقضای درست محصول تضمین می شود و کلیه مالکیت حقوقی متعلق به گالری پریا  می باشد.
گالری پریا با تنوع بسیار بالای کالاهای آرایشی بهداشتی امکان انتخاب بهترین محصولات از مجموعه کاملی از برترین برندهای ایرانی و بین المللی از جمله Alpecin , ALCINA که مستقیماً از تولید کننده اصلی در اسپانیا فراهم آورده است و با ارائه تصویر و توضیحات تخصصی و دقیق درباره هر کالا، ثبت نظرات کاربران، انتخاب را برای مشتری آسان نموده است و روزانه محصولات در بسته بندی های جذاب و زیبا، برای مشتریان سراسر کشور ارسال می شود. ما در تمامی قدم های انتخاب درست کالا و خرید تا اطمینان از صحت کالای دریافت شده و کسب رضایت مشتری، در کنار شما هستیم و امور مشتریان گالری پریا همواره آماده پاسخگویی و رفع مشکلات همراهان خود است.